SLUŽBY
Vetraniu obytných priestorov sa venujeme už viac ako 25 rokov. Počas tohto obdobia sme načerpali skúsenosti, znalosti a prehľad, rozoznáme kvalitu. Ponúkame vám výrobky, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitu a energetickú efektívnosť.
Pre projektantov, montážnikov a architektov
Podporíme vás pri návrhoch
Vytvoríme pre vás návrhy plánovania podľa aktuálne platnej legislatívy a individuálnych zadaní.

Tieto sú bezplatné a nezáväzné. Pripravíme vám návrhy pre výber vhodných zariadení a príslušenstva ako aj ich vhodného umiestnenia. Vypočítame všetky potrebné technické údaje ventilačného systému. Popri energetických hodnotách získate od nás aj užitočné dokumenty, ktoré môžete použiť napríklad pre revíznu správu ku komínom alebo pre podanie žiadosti k prípadným dotačným či podporným programom alebo k návrhu vykurovacieho systému.

Máte technické otázky k našim produktom? Neviete si rady s našim Návrhovým nástrojom? Pracujete na projekte, s ktorým potrebujete pomôcť? Alebo vám iba niektorý údaj v technickom liste nedáva zmysel?

Neváhajte a zavolajte nám na 0903 285 466 počas našich otváracích hodín (Po-Pia 7.00-14:30) alebo nám napíšte na lunos@lunos.sk

Pre projektantov, montážnikov a architektov
Návrhový nástroj od LUNOS-u
Stiahnute si bezplatný návrhový nástroj od LUNOS-u  jednoducho na tomto linku https://www.lunos.de/files/Downloads/Firmware/LAT.zip.

Ponúka riešenia pre projektantov, montážnikov a architektov vo všetkých požiadavkách ohľadne normatívneho návrhu podľa platnej legislatívy alebo individuálne zvolených intenzitách výmeny vzduchu či dokonca pri úplne individuálnom návrhu s nastavenými požiadavkami na vetracie zariadenia. Pomocou tohto návrhového nástroja od LUNOS-u vypočítate návrhy vetracích zariadení alebo ich súčastí vrátane návrhu stúpačkového potrubia. Rovnako z nich viete získať veľkoobchodné cenové ponuky vrátane všetkého potrebného príslušenstva pre odbornú a kompetentnú montáž a to vždy s aktuálnymi cenami a individuálnymi cenovými podmienkami.

Stiahnite si tento nástroj v slovenčine a začnite s ním pracovať ešte dnes. K súboru https://www.lunos.de/files/Downloads/Firmware/LAT.zip

Pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o čerstvý vzduch
Znalosti okolo vetrania
To, či vás technika nadchýňa alebo deprimuje závisí často od toho, do akej miery jej rozumiete. Čím viac viete o tom, ako prístroj “za oponou” funguje, o to lepšie dokážete využiť všetky možnosti, ktoré vám v skutočnosti ponúka.
Na našom vedomostnom portáli nájdete zaujímavosti okolo vetrania. Priblížime vám tu rozličné okolnosti efektívneho vetrania podľa aktuálneho stavu techniky. Práve to je to, čo LUNOS ventilačné systémy ponúkajú.

K vedomostnému portálu LUNOS

Pre všetkých, ktorí hľadajú rýchle vedomosti pomocou videí
Nápomocné video
V našej mediálnej knižnici nájdete rozličné videá. Venujú sa montáži, výmene filtrov, vysvetľujú funkčné princípy ventilačných systémov a výrobkov LUNOS alebo poskytujú dokonca výklad aktuálnych noriem. Každý si tu niečo nájde. Jednoducho ju navštívte. Ku knižnici Zur Mediathek von LUNOS.
Pre všetkých, ktorí chcú podrobnejšie spoznať ventilačné systémy
Jednoduché vysvetlenie ventilačných systémov
Pripravili sme pre vás video, v ktorom odhalíte odlišnosti a funkčné princípy jednotlivých ventilačných systémov s výrobkami LUNOS. Jednoducho so slovenskými titulkami. Nech sa páči https://www.youtube.com/watch?v=JkHfKQS5Ei0&t=11s
Pre všetkých, ktorí si chcú výrobky pozrieť
Virtuálny byt
LUNOS vám ponúka virtuálny zážitok z čerstvého vzduchu. Preto sme postavili digitálny byt: LUNOS living!

V LUNOS living vkĺznete do sveta plného čerstvého vyvetraného vzduchu. Otestujte si virtuálnu pobytovú pohodu – či s vetraním so spätným získavaním tepla alebo bez neho, či so starými známymi alebo novinkami. Tu si môžete (takmer) siahnuť a spoznať všetky ventilačné systémy, ktoré vám LUNOS ponúka. Všetky zariadenia vám poskytnú 3D priestorové detaily na úrovni jednotlivých súčastí a to bez obáv, že by ste ich mohli poškodiť. K dispozícii máte komponenty od vnútorných krytov po pestrú paletu riadení, od filtrov až k bezdrôtovým ovládačom. Všetko si môžete do najväčších podrobností prezrieť a to vlastným tempom, bez konca návštevných hodín. Vývoj ventilačných systémov rovnako netrval krátko.

k LUNOS living

PROSPEKTY

NA STIAHNUTIE

NÁJDETE NÁS

M.Gorkého 226/38A, Prievidza